Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
Focením se zabývám od mládí. Začínal jsem ve škole v klasickém fotokroužku. Ve školním sklepě jsme měli fotokomoru, tam jme začínali s vyvoláváním černobílých fotek, které jsme si předtím nafotili. Časem se pořizovaly lepší foťáky a v dnešní digitální době je focení o něčem jiném. Vyfotím, kouknu, vymažu a fotím znovu. A o ty snímky, které jsem nevymazal, ale stáhl do PC, se s Vámi chci podělit. Takže hurá do mých fotek.
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one