Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
Na letišti v Hranicích na Moravě byla nádherná akce. Byla tu k vidění spousta  krásných veteránů, vojenská technika, letadla a dokonce i vrtulník.
více na  http://www.oldtimer-helfstyn.cz/
Nádherná podívaná na veterány a letadla.
více na   http://www.oldtimer-helfstyn.cz/
Náklaďák

Náklaďák

Laurin a Klement

Laurin a Klement

Jawy 250 a 350

Jawy 250 a 350

Jawa 250

Jawa 250

Jawa 350

Jawa 350

New Hudson 500 OHV

New Hudson 500 OHV

kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one