Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
Auta se dobře fotí i na salónech. Tady si musí fotograf dát pozor na osvětlení, protože blesk moc daleko nesvítí a fotografovaný objekt často zůstane ve tmě. Tyhle fotky jsou z Autosalónu v Brně 2007

A kdo chce vidět vše, musí kliknout dole na: zobrazit celé a pak listovat po stránkách 1- x

co je to za auto?

co je to za auto?

Brno 2007
Lambo

Lambo

Brno 2007
Maserati

Maserati

Brno 2007
Pěkná prácička

Pěkná prácička

Brno 2007
Wiesmann

Wiesmann

Brno 2007
Bentley

Bentley

Brno 2007
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one