Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
O víkendu 17-19.9. 2010 se na letišti v Mošnově konaly desáté Dny NATO. Byl jsem tam poprvé, akce se mi líbila a měl jsem samo i foťák. Na pár fotek se podívejte tady, zbytek mám uloženo na :
http://mirekkoudela.rajce.idnes.cz
Fotky z Mošnova.
B-52

B-52

B-52

B-52

místo pro podvozek na B52

místo pro podvozek na B52

Donucení k přistání

Donucení k přistání

Mirage

Mirage

špionážní

špionážní

kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one