Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.

Freedom Party Rožnov pod Radhoštěm 2009

Ahoj motobando, 22.5-24.5 2009, jsme byli s kamarády na srazu mototrek v Rožnově pod Radhoštěm. Nebudu nic popisovat, prostě to bylo sqělé. Nafotil jsem spoustu fotek, poznal nové lidi... Tímto všechny zdravím, A díky69, za poslané fotky.. Kochejte se pohledem na krásné motorky a tříkolky a lidi.
Ahoj, Mirek
Tady jsou ty fotky.
Honza na páce

Honza na páce

Už se to hnulo

Už se to hnulo

Odnos raněného

Odnos raněného

Čekání na vyjížďku

Čekání na vyjížďku

Na kávu.

Na kávu.

Cestou domů

Cestou domů

kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one