Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
Moje krásná YAMAHA TDM 850 šla k dalšímu majiteli a já jsem si pořídil další nádhernou motorku- taky YAMAHU, i tentokrát jsem šel s obsahem , výkonem i krouťákem zase nahoru. Moje nová moto má obsah 1300ccm, výkon 72 kw a krouťák  117Nm. údaje o krouťáku se liší článek od článku.
Parkování v zahradě

Parkování v zahradě

Parkování v zahradě

Parkování v zahradě

Parkování v zahradě

Parkování v zahradě

1024057.jpg
1024056.jpg
1024057.jpg
25.7.2008 jsem si koupil novou motorku. Líbila se mi od samého počátku, kdy se dostala na trh. Nechal jsem si ji přivézt z Itálie. Má najeto necelých 20000km, teda aspoň tolik je na tachometru, Vypadá skvěle, sem tam je na ni nějáký škrábaneček. Dneska, 28.7., jsem byl na úřadě zažádat o schválení technické způsobilosti. ČESKÝ úřad má na vydání dokladů podle zákona 30 dnů a toho se drží. Hnusná byrokracie je čím dál tím větší. Auto v německu koupíte a odvezete během 45 minut i s nově vylisovaným převozním číslem a pak přihlašovací anabáze u nás.... hnus k zblití, umí si práci šetřit. Zdá se mi, že jich je čím dál víc.
     Teď budu chodit kolem mé mašiny jak mlsný kocour a slintat. Tak jsem si vylil srdíčko, ale je mi to prd platné.

Dneska je 4.8.2008 a já stále nejezdím. Ten úřad je v Orlové, prý tam mají dovolenou a ..... teď se nestíhá. Ale proč, když jeden schopný z týmu vypadne, proč ho nezastoupí taky někdo schopný????

V  5.8 úterý mi jsem dostal český techničák a už jezdím. Omlouvali se mi, že mají dovolenou a moc práce.

Po ujetí asi dvouset kilometrů, jsem přišel na to, že mám v háji řětěz. Při jízdě se ozývaly nepříjemné zvuky. Takže první investice 2800 kč za výměnu řetězovky. Po výměně- 20.8 už je klid. Super, můžu si v klidu jezdit.

20.11.08. Po ujetí 2500km jsem motorku odstavil k přezimování. Kromě klepání v pravém předním teleskopu zatím nevím o žádné závadě. Moc se mi ale nezamlouvají zvuky  motoru při některých režimech jízdy. Pořád se mi zdá, jako by mi při studeném motoru podfukovaly ventily nebo netěsnil výfuk a při teplém zase ty ventily asi klepou. Vůle mají správné.  :(  Odborník na motory mi tvrdí, že to tak má být.. Nicméně- stejně se mi to nelíbí.
Přes zimu bych si chtěl pořídit kufr, že abych přestal jezdit s baťohem na zádech.
 Podívejte se, jaký jsem si udělal zvedák zadního kola. Objednal jsem si i část  zvedáku předního kola. Ta se strká zespodu do krku řízení. A k tomu udělám ještě jeden zvedák, podobný tomu prvnímu. Pak si budu moci udělat na motorce více, třeba ty klepající přední tlumiče.
Dneska,13.1.09 jsem dodělal zvedák přední části motorky. Zbývá ještě obrousit sváry a natřít. Už jsem ale musel vyzkoušet, jestli se mi to zvedne. A zvedlo.
Obou zvedáků na motorku teď plně využívám.  Už jsem si vyměnil přední i zadní destičky, olej v předních šavlích, přijednom i brzdovou kapalinu, motorový olej a filtr a vzduchový filtr.
foto 014.jpg
foto 011.jpg
foto 009.jpg
foto 008.jpg
foto 007.jpg
foto 005.jpg
Tato krasavice je připravena k prodeji, Chce ji? -zavolejte na 777868823
trochu poladit, přetěsnit

trochu poladit, přetěsnit

moje číza
Na vyjížďce

Na vyjížďce

do

do

Kunčic pod

Kunčic pod

Ondřejníkem

Ondřejníkem

Na Prašivé

Na Prašivé

kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one