Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.

MOTOPLES LAĎÁKY 2010, Dětmarovice

6.2. 2010 pořádal náš kamarád Libor Jerie nultý ročník motorkářského plesu Laďáky 2010.
  Slyšel jsem už názory, že to bylo jako na motorkářském srazu: tzn moc hlasitá a jen rocková hudba.  Na plese se mají hrát i polky a valčíky a má se soutěžit-třeba v tanci s míčky mezi členy tanečních párů, nebo tzv židlový tanec, nebo se mají různě vyhrnovat nohavice...atd. zpívat pěkně od podlahy třeba guralu či ti nie žalu?
   My jsme ale jen trsali na pěkně tvrdou starou muziku. Pořád byly k dispozici švédské stoly s perfektním jídlem a pivo teklo proudem.
   Můj názor je, že se akce moc vyvedla a že příští rok půjdu na ten rock zase.
Tady je několik fotek.
foto 001.jpg
foto 006.jpg
foto 008.jpg
foto 009.jpg
foto 011.jpg
foto 013.jpg
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one