Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
17-19.10.2008 se jel na motokrosové trati ve Vřesině .Offroad maraton Ostrava. Jely se závody aut, motorek a čtyřkolek. Byl jsem se podívat v sobotu na endura. Závod trval dvě hodiny. Klobouk dolů před všemi závodníky. Trať byla určitě náročná a závod vyčerpávající.
Takže pár fotek ze závodů. Fotilo se blbě, protože bylo hodně ostré Slunce.
foto 071.jpg
foto 003.jpg
foto 005.jpg
foto 006.jpg
foto 009.jpg
foto 026.jpg
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one