Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
V přírodě lze fotit kde co. Je třeba mít oči i objektiv na stopkách a hledat správné motivy a najít vhodný objekt ke zvěčnění. Někdy se musíš i pár kroků vrátit a spustit uzávěrku.

 Pro zobrazení všech fotografií klikněte dole na: "zobrazit celé" a pak listujte po stránkách 1- x

podzim to vymaluje

podzim to vymaluje

U řeky
rychle než skočí

rychle než skočí

Skokan
síla blesku

síla blesku

buk puk
Východ nad rybníkem 1.jpg
Olše v Doubravě

Olše v Doubravě

zlato na nebi 2.jpg
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one