Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
OSTRAVA- RADVANICE 7.-8. června.
Nádherný závod, který pokazilo jenom počasí.
Na první pohled hodně nebezpečný závod na přírodním okruhu. Tam, kde jsou na motodromech kačírky, byly postaveny bariéry ze dřeva a před nimi byly v igelitových pytlích PET lahve. Nevím, jak by to dopadlo, kdyby se do nich něhdo trefil v plné rychlosti. Závody byly lepší než loni. Postrádal jsem jenom rozpisy jednotlivých jízd se startovními čísly jezdců. Kdybych nechodil s kamarádem Jirkou P., který takovými závody žije a zúčastňuje se jich pravidelně, vůbec bych nevěděl kdo zrovna jede.
foto 007.jpg
foto 008.jpg
foto 011.jpg
foto 013.jpg
foto 014.jpg
foto 015.jpg
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one