Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
Když někde stojí  nebo kolem  jede nějaká motorka a mám po ruce foťák, musím ji prostě vyfotit.
Fotky motorek zachycených jen tak, náhodně, někde...

Popisky k fotkám, které  jsou níže:

Cestovatele na BMW jsme potkali v Rožnově pod Radhoštěm. Na motorce měl tolik nálepek, že se ani nedalo poznat, ze které je země. Na motorce bylo vidět, že toho má opravdu hodně za sebou.

Další skupinu fotek nafotil kamarád Luďa, když jsme se vraceli v roce 2004  z dovolené. Kousek od Šumperku je motorest Skřítek a cestou na vrchol jsou ideální serpentiny pro adrenalinové ježdění motorkářů. Hrozně riskují a tak se mi svíralo srdce, když jsem jel autem a oni mě riskantně předjížděli a omezovali všechny řidiče. A pak na parkovišti seděli, klábosili a zase se jeli projet..,prostě pohoda. 

Na dalších několika fotkách jsou náhodní jezdci.

Následující série zachycuje motorkáře, kteří se 4.7. 2005 začínali sjíždět do kempu v Hovězím (u Vsetína). Já jsem musel bohužel odjet, protože jsem tam byl autem náhodně na dovolené a nebyl jsem zvaný. Tímto zdravím šéfa Vsetínských motorkářů, který mi slíbil, že mně na následující ročník pozve a neudělal tak.

Cestovatel na BMW

Cestovatel na BMW

Cestovatel na BMW

Cestovatel na BMW

Cestovatel na BMW

Cestovatel na BMW

V Šumperku

V Šumperku

Na Skřítku u Šumperku

Na Skřítku u Šumperku

Na Skřítku u Šumperku

Na Skřítku u Šumperku

kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one