Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.

     400 kilometrový výlet na výstavu se vydařil.

           - klikni dole na zobrazit celé

Ahoj, byl jsem v Praze na výstavě, bylo na co se dívat. I přes strašnou spoustu zvědavých lidí se mi podařilo nafotit tyhle fotky. Postupně budu přidávat další, mám jich celkem 180. Tak přeji pěkné pokoukáníčko.
Triumph Scrambler

Triumph Scrambler

Triumph Bonneville

Triumph Bonneville

Triumph Tiger

Triumph Tiger

America

America

Rocket

Rocket

Jawa

Jawa

kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one