Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.

Přihlášení motorky

Ahoj,
Podle nynějších zákonů a vyhlášek zákon 56/2001 Sb, lze přihlásit vozidlo bez omezení stáří jen v případě že je dovezeno ze zemí EU a že vozidlo  bylo v zemi původu typově schváleno nebo mu byla přidělena evropská homologace. Tato čísla jsou uvedena v originál techničáku ze země původu a na výrobním štítku. Pokud tato čísla nenajdete, může je potvrdit akreditovaný dovozce nebo to dělají na Dekře v Praze (http://www.dekra-automobil.cz/nova_sluzba.php)
V případě mého TDM bylo číslo typového schválení v TP a na výrobním štítku. Podívejte se na fotky.
Fotky čísla typového schválení na TDMku.
Tech. průkaz TDM 850.JPG
Výrobní štítek TDM.JPG
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one