Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.

ÚVODNÍ STRÁNKA


Tyto stránky se snažím tvořit od vánoc roku 2007. Ten, kdo moje stránky navštívil v začátcích může nyní vidět mírný krok kupředu. Budu se snažit o stálý vzestup,  po čase se sem zase podívejte a ohodnoďte, zda se mi to daří.

Mirek

 Chci se  s Vámi podělit o věcech, které mně baví a kterýmí se zabývám ve volných chvílích. 

Zmíním se o své práci, o svých koníčcích a všem, co mně zajímá.

Začínám přidávat materiál o automobilech a motorkách od roku 1970. Získal jsem časopisy AUTOMOBIL z těchto let. Jsou tam skvělé články, fotky, testy, typové listy, prototypy motorek a automobilů, které se nemohly dostat do výroby (RVHP?) .A  mnoho dalších zajímavostí. Prostě něco pro oko pamětníků. Těšte se. Brzy to sem začnu přidávat. 

 Udělejte si chvilku času a zkuste si zde poklikat. Využívejte komentáře a napište.


Díky,za to, že jste sem zavítali,
 ještě větší díky za to, že jste se sem vrátili
 a největší díky za to, že sem zase příjdete
 a že řeknete přátelům a známým,
 ať se sem taky podívají..

 

Ahoj, byl jsem na výstavě
 MOTOCYKL 2013 a Motosalon 2013.
Podívej se na fotky na:
 
 
 
 
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one