Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
 Chci se  s Vámi podělit o věcech, které mně baví a kterýmí se zabývám ve volných chvílích. 

Zmíním se o své práci, o svých koníčcích a všem, co mně zajímá.

Začínám přidávat materiál o automobilech a motorkách od roku 1970. Získal jsem časopisy AUTOMOBIL z těchto let. Jsou tam skvělé články, fotky, testy, typové listy, prototypy motorek a automobilů, které se nemohly dostat do výroby (RVHP?) .A  mnoho dalších zajímavostí. Prostě něco pro oko pamětníků. Těšte se. Brzy to sem začnu přidávat. 

 Udělejte si chvilku času a zkuste si zde poklikat. Využívejte komentáře a napište.

26.12.2007 21:59:24
koudela.info
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one