Na mých stránkách naleznete fotografie z dovolené- jak z tuzemské, tak i ze zámoří; Fotografie z mých toulek po přírodě, a protože jsem motorkář, budu se zde věnovat i těmto dopravním prostředkům, budou zde fotky z různých závodů a výstav nebo fotky z mých vyjížděk. Dále si můžete prohlédnout a přečíst články ze starých časopisů Automobil- vydání od roku 1970 až po rok 1990. Pamětníkům techniky těchto let se určitě vybaví stará auta a motorky, například Škoda B5, Š 1100 GT a další nebo úspěchy starých motorek ČZ V4, Jawy a ČZ v Šestidenních soutěžích, Jawy pro plochou dráhu... a je ještě spousta dalších skvostů české produkce, které upadly v zapomění. Těším se na Vaší navštěvu na mých stránkách.
Kdy asi doděláme dálnice tak, jak si je naplánovali soudruzi už v roce 1970?Asi nikdy Proč nepřepravujeme více  zboží po železnici? Za kolik jezdíme-musíme ale pozměnit cenu paliva..Nad výší pokut, kterou udělovali policajti kdysi jen kroutíme hlavou...Naštěstí pro nás se airbagy a ABS stále zdokonalovaly...

mirek@koudela.info

A kdo chce vidět vše, musí kliknout dole na: zobrazit celé a pak listovat po stránkách 1- x

!POZOR!- při otvírání vícestránkových článků si dávejte pozor na pořadí stránek,někdy bývají různě zpřeházené. 

Různé zajímavosti z doby 1970, které se většinou neuskutečnily...
Co domácí kutil vykutil

Co domácí kutil vykutil

JAWA 250 OHV..jpg
Co domácí kutil vykutil

Co domácí kutil vykutil

Co domácí kutil vykutil

Co domácí kutil vykutil

Kolik jsme foukali.jpg
STK.jpg
kontakty: mirek@koudela.info
miroslav.koudela@seznam.cz
telefon:777868823
Věřím, že se Vám na těchto stránkách bude líbit, že se sem budete vracet a že moje stránky budete doporučovat svým známým a přátelům. Fotky a články budu nepravidelně, ale často doplňovat.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one